Cytrus
Data publikacji: 17.05.2019

Cytrusek to kotek nakolankowy. Mimo, że jest dużym kocurem i niejednego zawadiakę mógłby uciszyć lekkim pacnięciem, jest łagodny i przyjaźnie nastawiony do świata. Często stoi pod drzwiami z zadartą główką czekając, aż przyjdziemy do niego i opowiemy mu swój dzień. Słucha chętnie, przechyla główkę, mruga z aprobatą albo podekscytowany opowieścią zaczyna się wachlować ogonkiem. Czeka na przysmaczek, głaski i przytulaski.

Cytrusek i Limonka całe życie mieszkali w domku, lecz na skutek zawirowań lokalowych ich opiekunki, trafili na ulicę i nie mieli zbyt dużych szans na przetrwanie w zupełnie obcym świecie.

Cytrusek ma kilka lat, jest zdrowy i wykastrowany. Testy białaczkowe ma ujemne. Szukamy dla niego domku, który choćby nie wiem co, nie wyrzuci go na bruk. Domu bezpiecznego i odpowiedzialnego.

Jeśli jesteście zainteresowani kawalerem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Cytruska wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!