Cisek

Data publikacji: 17.04.2020

Cisek ma około roku. Wszystko wskazuje na to, że będzie mikro-kotkiem, bo jest już prawie dorosły, a nadal wygląda jak kociątko. Trafił do nas kilka tygodni temu w bardzo złym stanie. Był wygłodzony, z gorączką, infekcją i bogatym życiem wewnętrznym. Prawdopodobnie dlatego kotek nie rozwinął się jak zwykły mruczek i już chyba nigdy nie dogoni reszty.
Cisek jest zwinny, bystry i niezależny. Uwielbia wygrzewać się w promieniach słoneczka lub w pobliżu grzejnika. Gdy ma humor pozwala się miziać i tulić. Wywija piękne ósemki między naszymi nogami i jest jednym z pierwszych na śniadaniu. Chociaż ostatnio, mały troszkę stracił zaufanie do dwunożnych, ponieważ znowu podawaliśmy mu leki na infekcję.
Bardzo możliwe, że odporność Ciska będzie osłabiona przez najbliższe tygodnie, dlatego szukamy da maluszka odpowiedzialnego i troskliwego opiekuna, który nie będzie miał problemu z częstszymi wizytami u lekarza.
Jeśli chodzi o kontakt z innymi kotami, to Cisek nie stwarza najmniejszych kłopotów. Prychnie jedynie czasem, gdy nieproszony ktoś, pcha mu się na jego plamę słońca.
Kocurek jest wykastrowany, zaszczepiony, testy FIV/FeLV ma ujemne. Poszukiwany domek z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Ciska, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować niedźwiedzia wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!