Ciabata

Ciabata

Data publikacji: 25.11.2021

Ciabata to przeuroczy wulkan energii. Nade wszystko kocha zabawy z wędką i piłeczkami oraz zabawy z siostrzyczką — Bagietką. Kocha je tak bardzo, że nawet czasem, gdy Bagietka nie ma już chęci na wygłupy, Ciabata łazi za nią krok w krok, prosząc o jeszcze dwa wspólne susy i trzy rundki dookoła pokoju.
Jak już się zmęczy zabawą i nie ma siły uciekać, to daje się głaskać, ale jest raczej płochliwa. Mruczy tylko wtedy, gdy ma przy sobie ochroniarza w postaci innego kota.
Malutka jest już zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. Urodziła się we wrześniu 2021. Oddamy ją najchętniej z siostrą Bagietką albo do towarzystwa dla innego kota. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Ciabatę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!