Cedric

Data publikacji: 9.07.2020

Cedric skruszy każde serce – największą psotę zrównoważy najgłośniejszą mruczanką. Wydaje się, że niektóre koty próbują być w kilku miejscach jednocześnie, a on wcale nie musi próbować. On tę sztukę już opanował. Młodzieniec jest wszędzie tam, gdzie coś się dzieje – pierwszy do głaskania, pierwszy do jedzenia i pierwszy do wszystkiego.

Cedric przeszedł zabieg enukleacji gałki ocznej. Maluch ma tylko jedno oczko, co nie przeszkadza mu w niczym. A wręcz tylko dodaje mu zawadiackiego uroku, którego i tak ma nieprzyzwoicie dużo!

Chociaż ma niespożyte pokłady energii, potrafi się zatrzymać i całą mocą wtulić w człowieka, którego zawsze wita głośnym mruczeniem. Cedric kocha ludzi, kocha zabawę, kocha mizianki – on po prostu kocha życie!

Odważny, ciekawski i niezwykle uroczy kocurek rozgląda się za najlepszym domkiem na świecie. Chętnie przeprowadzi się do niego z bratem lub siostrzyczką, albo dotrzyma towarzystwa innemu kotu.

Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety: https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub kontakt telefoniczny z Agą: 604 268 143, Natalią: 519 192 799 lub Magdą: 509 581 758.

Jeśli Cedric nie może być członkiem Twojej rodziny, lecz skradł Twoje serce – możesz go adoptować wirtualnie.
To bardzo proste – wystarczy zgłosić nam mailowo na adres wirtualki@przytulkota.pl gotowość, by zostać wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł – to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.
Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale w Fundacji potrafimy je zamieniać w koci dobrobyt.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota.
Dziękujemy w imieniu Cedrica i pozostałych podopiecznych!