Camonia – szuka domku ❤

Camonia – szuka domku ❤
Data publikacji: 5.05.2018

Jakiś czas temu poznaliście Marcysię. Okazało się, że w tym samym miejscu w centrum Łodzi na zabieg kastracji została odłowiona biało-bura koteczka – Camonia, jak się okazało, wyrzucona przez „właścicieli” z domu. Kotka w pełni oswojona, także nie mogliśmy pozwolić, aby trafiła znów na ulicę.

Camonia ma ok. 2 latka, jest bardzo energiczna kotką lubi dokazywać i bawić się z innym kotami. Jest dość pewna siebie i wszędobylska, wszystko ją interesuje, a w szczególności nowe zabawki i atrakcje. Głaskanie też lubi, a człowieka tym bardziej i, jeśli tylko będzie chciał ją głaskać, zafunduje mu rozmruczaną serenadę.

Kotka zostały odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana i zachipowana, testy FeLV/FIV ujemne. Ma książeczkę zdrowia.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i zabezpieczenie okien/balkonu.

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny (po godz. 16:00) z: Magdą 509 581 758, Agą 604 268 143, Moniką 660 725 010 lub Lidką 798 404 876.

A może chcielibyście adoptować Camonię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę, nie mniejszą niż 30zł.

To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

Camonia- na główne

camonia