Bryza

Data publikacji: 20.10.2019

Bryza ma około czterech miesięcy. Uważnie nas obserwuje, gdy robimy porządki w jej pokoiku. Całkiem możliwe, że chce nam pomóc, lecz nie ma śmiałości by zapytać. Chociaż sama się zbytnio nie pcha, to wzięta na ręce mruczy i wcale nie ma ochoty schodzić na ziemię. Uwielbia się kotłować w kocim towarzystwie, a za wędkami i piłeczkami biega tak szybko, jak na młodego kotka przystało. Szukamy dla niej domku na dobre i na złe. Z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Szukamy opiekuna, który dopilnuje terminu kastracji i od czasu do czasu zawiezie małą na przegląd do weterynarza. Najchętniej wydamy Bryzę do domku z kimś z rodzeństwa lub do takiego, w którym mieszka już jakiś sympatyczny kotek, który nauczy ją życia.
Kicia jest zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia i czip.
Jeśli jesteście zainteresowani, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Bryzę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!