Brunon ma domek :)

Brunon ma domek :)

Przedstawiamy Wam do adopcji 4 miesięcznego burego Brunona

Kocurek urodził się na jednym z łódzkich podwórek, gdzie wraz ze swoim rodzeństwem i kocim stadkiem był dokarmiany przez karmicielkę.
Miał być kotkiem dzikim, a okazał się słodkim i przymilnym miziakiem. Jest wprawdzie jeszcze troszkę nieśmiały, ale otwiera się na człowieka. Można brać go na ręce i po dłuższym głaskaniu zaczyna mruczeć jak traktorek 😉 Brunon żył w stadku kotów, zatem jak najbardziej polecamy go do domu z innym kotem – najlepiej młodszym, bo jak się „rozkręci”, to energia będzie z niego tryskać 😉 Ten koci kawaler jest nieśmiały, dlatego też szukamy dla niego domku cierpliwego, który pozwoli mu się otworzyć.

Domek powinien mieć dla jego bezpieczeństwa zabezpieczone okna/balkon. Brunon jest odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony. Ma również książeczkę zdrowia i jest zaczipowany. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i posiadanie własnego kontenerka do przewozu kota.

Jeśli zakochałeś się w Brunonie to pisz lub dzwoń 798 404 876.

A może chcielibyście adoptować Brunona wirtualnie?
To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) – to jedynie 1zł dziennie.

To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂
Do dzieła!

img_2831

img_2826-kopia

img_2799-kopia