Bruce

Data publikacji: 29.01.2022

W głowie tego młodego kotka jest milion pomysłów, co robić, żeby się za bardzo nie nudzić 🥳… Bruce towarzyszy nam przy codziennych porządkach, zabawach z innymi kotami, rozmowach przez telefon czy spożywaniu śniadania. Nie wiemy, czy on coś planuje, czy tylko próbuje zrozumieć, jak to jest możliwe, że łazimy na dwóch łapach, lecz obserwuje nas bacznie i wytrwale 🤷‍♀️.

Po szybkim wieczorku zapoznawczym Bruce zamienia się w kociaka-miziaka i podobnie jak jego siostra — Floria, wywala się brzuszkiem do góry, by człowiek nie miał wątpliwości, gdzie kot chce, by miziać 🐈.
Mały uwielbia także zabawy z wędką, piłeczką, pluszową myszką i wspólne kotłowanie z siostrzyczką
Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Urodził się w maju zeszłego roku. Jeszcze troszkę rośnie i zanosi się na to, że będzie całkiem pokaźnych rozmiarów kocurrrrem 😍.
Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem, najchętniej takiego, który przygarnie go razem z drobniutką i wesolutką Florią 💕.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Bruce’a wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!