Brawurka

Brawurka

Data publikacji: 18.02.2020

Brawurka urodziła się w marcu 2019. Początkowo, gdy do nas trafiła, była małą wstydzioszką, lecz teraz chętnie uruchamia silniczek w brzuszku i przewraca na boczek, zachęcając do miziania. Jest towarzyska i radosna. Kicia uwielbia aktywności wszelakie: wędki, piłeczki, pluszowe myszki, piórka na sznurku, tunele, pudełka… Ciekawi ją dosłownie wszystko i nawet najmniejszy paproszek może stać się przyczynkiem do szalonej zabawy… No chyba, że świeci słońce. Wtedy Brawurka leży wyciągnięta jak długa i szeroka i opala się bez opamiętania. Ciężko ją wtedy zwlec z posłanka, nawet jeśli w miseczce czeka aromatyczny podwieczorek.
Brawurka akceptuje inne koty. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Kicia jest zaszczepiona, wykastrowana, testy FIV/FeLV ma ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani Brawurką, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować małą wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!