Brandy

Data publikacji: 10.11.2020

„Brandy to ja. To moje łaputy, ogon długi, wąsy, uszy i oczy. To moja głowa nieśmiała i prędkie nóżki na których uciekam, gdy chcą mnie całować i tulić. A chcą prawie wszyscy, bo mówią że ładna i śmieszna. Nie wiem czemu jeszcze mieszkam w domu kociego dziecka, czemu jeszcze nie znalazłam mamy, która pokochałaby mnie taką lekko dziwaczną, ale słodką jak cukierek. Nie wiem…”
Brandy jest wrażliwa i delikatna. Nawet podczas zabawy czasem się płoszy, ale prędko wraca na stanowisko przy wędce, piórkach lub piłeczce. Kiedy się nie bawi, śpi zwinięta w kuleczkę, obwąchuje półki, kocyki lub okoliczne koty.
Brandy lubi mizianie, potrafi mruczeć i łasić się jak rasowa łasica, tylko… musi zaufać, a to trochę czasu jej zajmuje… Musi uwierzyć że ten, który chce ją pogłaskać, nie połknie jej na drugie śniadanie.
Koteczka jest zdrowa i zaszczepiona. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem, najchętniej z jakimś innym naszym przedszkolakiem lub jako towarzyszka do innego, towarzyskiego koteczka.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Brandy, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kicię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!