Borysek

Borysek

Data publikacji: 11.09.2023

Bry wieczór, nazywam się Borysek. Kiedyś miałem domek, ale to było zanim zachorowałem. 😿 Było, minęło… Ważne, że już jestem zdrowy i mogę pójść do nowego domu. 🏡
Wszyscy mnie chwalą, że jestem niesamowitym bystrzakiem. Wiadomo! 🤓 Ciotki mówią, że wszędzie muszę wsadzić nosek, ale to przecież oczywiste – ktoś musi patrzeć, co robią te moje ciotki, nie? 🤔😺
Uwielbiam się bawić, biegać, skakać, tulić, mruczeć… Ja po prostu kocham życie i czerpię z niego pełnymi łapkami!

Niezwykle bystry, ciekawski, zabawowy i szalenie proludzki Borys to mieszanka najlepszych kocich cech. Ten kot nie miewa humorków, on jest uosobieniem miłości. 😻 A kiedy coś nabroi – bądźcie pewni, że wynagrodzi Wam psoty cudną mruczanką i milionem przytulasów.

Borysek to kot tak idealny, że nie możemy pojąć, dlaczego nadal mieszka w fundacji. 🤷‍♀️ Kiedyś miał dom, lecz z powodu ciężkiej choroby – trafił do nas. Ten dzielny wojownik pokonał FIP i jego nowym domem stała się Mruczarnia, lecz mamy ogromną nadzieję, że niebawem znajdziemy temu przekochanemu stworkowi prawdziwą rodzinę. Taką, która obdarzy Boryska prawdziwą miłością na całe życie, na którą ten cudowny kociak zasługuje.

Borys urodził się w czerwcu 2021 roku. Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony, testy FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy mu domu z zabezpieczonymi oknami i zabezpieczonym balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. 📞 Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Boryska wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!