Bolek w domku!

Bolek w domku!
Zostań opiekunem wirtualnym

Bolek to żywotny ok. 7-miesięczny koci chłopczyk o burym umaszczeniu. Jest pocieszny, pogodny i skory do zabawy, ale daleko mu do urwisa. Ma zadatki na stonowanego kociego filozofa, lecz na razie daje upust młodzieńczej energii. Wychował się ze swoją siostrzyczką – mniejszej postury, lecz obdarzoną większym temperamentem – Lolą i razem z nią poleca się do adopcji. Powinin odnaleźć się również w domu z innym kocim towarzyszem.

Bolek jest wykastrowany, szczepiony, ma książeczkę zdrowia i wszczepiony czip. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub z Agnieszką 604 268 143.

A może chcielibyście adoptować Bolka – wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) – to jedynie 1zł dziennie. W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota;)

Dziękujemy w imieniu podopiecznych!

Bolek