Bolek i Lolek

Bolek i Lolek

Data publikacji: 19.09.2022

Bolek i Lolek mają 12 tygodni. W ich dotychczasowym życiu nie było spokoju, ciepłego kąta do spania, pełnej miski jedzonka. Ich dotychczasowe życie było codzienną walką o przetrwanie. Gdy trafiły do domu tymczasowego znały tylko strach. Teraz już wiedzą, że człowieka nie trzeba się bać. Każdego dnia pilnie się uczą, mając obok siebie cierpliwą i wyrozumiałą tymczasową mamusię. Czasami jeszcze czegoś się przestraszą, schowają pod łóżko, gdy zobaczą kogoś kogo nie znają, ale to naturalne. Przecież muszą nauczyć się wszystkiego od nowa.
Kocurki mają codziennie pełne brzuszki, ręce do głaskania i kolanka do leżenia, ale marzą o swoim prawdziwym domku. Domku takim na zawsze, który będzie ich kochał, rozpieszczał i dbał jak najlepiej bez względu na wszystko. Chłopcy są ze sobą bardzo zżyci i chcieliby znaleźć wspólny domek, który cierpliwe i z miłością nauczy ich nowego, lepszego świata.
Bolek i Lolek są zaszczepieni, odrobaczeni, posiadają czipy i książeczki zdrowia.
To jak? Jest jakiś domek gdzieś na horyzoncie?

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ ✅.

☎ W razie pytań możecie dzwonić między 11:00 a 19:00. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Patrycja – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Bolka i Loka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł) 💝. To jak? Możemy na Was liczyć?

Do dzieła!