Blair

Data publikacji: 17.06.2021

Blair urodziła się w 2020 roku. Jest wspaniałą, energiczną kicią, która uwielbia przebywać w naszym towarzystwie i podglądać nas przy codziennych czynnościach. I chociaż ta czarna mamba nie chce byśmy ją głaskali, to widzimy po jej oczkach i zachowaniu, że w końcu na to pozwoli. Blair podchodzi coraz bliżej nas. Obwąchuje nasz kapcie, łapką trąca telefony, widać że ma ochotę nawiązać jeszcze bliższy kontakt. Że chciałaby przewrócić się jak inne koty na boczek, przymknąć oczy i zamruczeć…
Cała ta nieśmiałość Blair wynika z faktu, że kicia urodziła się na terenie jakiegoś magazynu, gdzie raczej ją przeganiano i traktowano jak intruza, niż uczono zaufania i miłości. Dlatego z ogromnym podziwem patrzymy na jej postępy i determinację by się przełamać i… zaufać.
Blair bardzo dobrze dogaduje się innymi kotami. Jest zdrowa, wykastrowana, testy na FIV/FeLV ma ujemne. Kicia przebywa w Łodzi.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
A może chcielibyście adoptować Blair wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!