Biszop
Data publikacji: 30.08.2019

— Ciociu? Dlaczego jestem „taki”?

— Biszopku, „taki” to znaczy jaki?

— Taki inny… Dlaczego moja szczęka jest krótsza, moje futerko takie marne, a wąsiki dopiero rosną? Dlaczego Eliot się ze mnie śmieje i mówi, że bardziej przypominam szczurka niż kotka i na pewno nie znajdę domku… Ciociu? Czy ja naprawdę nie znajdę domku?

— Biszopku… Inny nie znaczy – gorszy, a najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Jesteś wyjątkowym kotkiem i na pewno jest gdzieś domek, który czeka właśnie na Ciebie, tylko o tym jeszcze nie wie.

Biszopek był najmniejszy z rodzeństwa, najsłabszy, najbardziej gamoniowaty. A teraz? Jako pierwszy nauczył się wskakiwać na blat, biegać z prędkością światła po schodach, nie boi się odkurzacza i zawsze jest pierwszy na kolanach u cioci. Biszopek człowieka darzy bezgranicznym zaufaniem i kocha miłością bezwarunkową. Ktoś kto pokocha tego małego chochlika będzie miał prawdziwe szczęście, bo Biszopek jest jednym na milion!

Kocurek ma 16 tygodni, jest zaszczepiony, odrobaczony, ma czip i książeczkę zdrowia. Testy FeLV/FIV są ujemne.

Jeśli jesteście zainteresowani Biszopkiem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować malca wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!