Bianka

Data publikacji: 30.08.2020

Bianka jest siostrą Iby. Urodziła się pod koniec maja. Jest rozbrykanym, przekochanym kociątkiem, które bierze z życia pełnymi łapkami. Wspinaczka po drapakach, parapetach, półeczkach i ludziach są obecnie sensem jej istnienia. Ciekawska, towarzyska, zainteresowana wszystkim i wszystko sprawdzająca.
Królewna uwielbia piórka, wędki, piłeczki… Właściwie to… ona uwielbia wszystko co się rusza. Wszystko ją przyciąga, hipnotyzuje, zachęca do pacnięcia, powąchania, zapoznania.
Bianeczka często też zabiega o nasza uwagę. Chce byśmy ją tulili, miziali, szeptali miłe słówka na uszko. Taka mała przylepka z niej. A gdy nadchodzi czas, że łapki się wybiegają, brzuszek niczego nie woła i nic ciekawszego się nie dzieje, koteczka wtulona w nasze dłonie najpierw mruczy cichutko, a potem zasypia zwinięta w kuleczkę.
Bianka jest zaszczepiona, zdrowa, testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, takiego z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej wydamy ją z siostrzyczką lub jako towarzyszkę do innego, skorego do zabaw, kotka.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kociątko wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!