Beza pojechała do domu!

Beza pojechała do domu!

Beza razem z Fenkiem pojechała do domu!

A oto historia Bezy:

Niestety, choć bardzo się staramy, wciąż nie udaje nam się uniknąć takich sytuacji, jaka spotkała Bezę. Beza- najsłodsza kotka, z naszych podrostków- została zwrócona, ponieważ po adopcji dostała biegunki, a jej opiekunka nie chciała być „więźniem kota” i całego czasu podporządkowywać pod koci problem zdrowotny… Czyli częste sprzątanie i podawanie tabletek. Pani uznała, że nie jest w stanie kotce zapewnić odpowiedniej opieki.

I w ten sposób, ta cudowna kotka znów jest „do wzięcia” a ktoś z Was ma okazję zyskać wspaniałego przyjaciela 🙂

Beza ma ok. 4 miesiący. Jest drobniutka, filigranowa wręcz i raczej nie będzie dużym kotem. W tym małym ciałku jednak drzemie „wielki” duch 🙂 Beza jest słodka jak ciastko- do schrupania. Kocha człowieka, zabiega o jego uwagę i towarzystwo. Uwielbia się wtulać w głaszczącą dłoń, wskakuje na kolana, żeby się nią zająć i pomiziać. Ale oprócz tego ma dużo energii i chęci do zabawy. Nie ma nic lepszego niż rozrywka przeplatana chwilami czułości- a to wszystko z człowiekiem, którego Beza bardzo potrzebuje. To kicia kontaktowa i przyjazna. Przy tym ujmuje wdziękiem i urokiem osobistym 🙂

Beza wciąż odkrywa świat i jest kocim dzieckiem, który codziennie uczy się czegoś nowego, poznaje nowe rzeczy i możliwości zabawy 🙂 Jest zdrowa, ma apetyt i pięknie kuwetkuje. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko swojego domu i Opiekuna, którego z wzajemnością pokocha.

Kicia została odpchlona, odrobaczona, dwukrotnie zaszczepiona. Posiada chip i książeczkę zdrowia.

35

34

3_3

3_2

3_1

36