Bergamotka
Wirtualni opiekunowie Bergamotki:

Pani Sofia A.
Pan Marek G.
Państwo Aleksandra i Rafał M.
Pan Karol N.
Pani Julia O.
Pani Katarzyna W.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Bergamotka jest najprawdziwszą kocią damą ☂. Doskonale wie, czego potrzebuje i jak to zdobyć z wdziękiem i należytą godnością 👸. Najdobitniej świadczy o tym fakt, że nawet do świeżo napełnionej miseczki ona podbiega niczym tresowany konik: kurcgalopkiem z wysoko podniesioną głową 🐴.

A jakby mało było tych zalet, to dodamy jeszcze, że Bergamotka jest bardzo spokojną kicią 🦥. Dni mijają jej na niespiesznych drzemkach i pogawędkach z wolontariuszami.

Ważne jest także to, że chociaż bardzo lubi mizianie, to nie jest namolna i tego samego oczekuje od człowieka 🤷. Nie u niej znaczy nie, a tak — znaczy tak 🤯.

Kiedy natomiast komuś opornie idzie nauka — Bergamotka tłumaczy — gestykulując 🙈. No aaaale… Czego, jak nie asertywności, powinniśmy się dziś uczyć? U Bergamotki korepetycje z wyznaczania i respektowania granic otrzymacie w pakiecie z ogromem miłości, wdzięczności i melodyjnym mruczeniem co wieczór 😻.

Inne koty nie napawają jej zbytnią radością, jednak jak musi, to się dostosowuje 😽. Weźcie też pod uwagę, że większość kotów źle znosi tak duże skupiska, jak u nas. W domu, z jednym, czy dwoma kolegami, prawdopodobnie odnajdzie się o wiele łatwiej 🐈‍⬛ 🐈.

Bergamotka urodziła się w 2012, jest biało-dymna (ma jasny podszerstek), jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie na jeden z tych numerów: 798 922 412, 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Bergamotkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na wirtualki@przytulkota.pl, podacie jej imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł). To jak? Możemy na Was liczyć?

Do dzieła 🚀!