Bella
Data publikacji: 24.02.2019

Bella jest jeszcze malutka i drobniutka. Lubi mizianie i przytulanie. Chętnie daje się nosić na rękach i z wysokości oglądać świat. Urodziła się zdrowa i z pełnym zestawem łapek mniej więcej w połowie 2018 roku. To dopiero smutna przygoda na drodze pozbawiła ją tylnej nóżki, lecz nasza pięknotka, dzielnie radzi sobie bez niej.

Królewna częściej poleguje i biega troszkę mniej niż inne koty, ale ciągle pozostaje dorastającą, ciekawą świata i spragnioną wrażeń koteczką. To, co pociąga ją najbardziej to oczywiście – zabawa. Wędeczki, piórka i szeleszczące papierki sprawiają, że jej wielkie oczy robią się jeszcze większe, a przednie łapki wyciągają się w kierunku kocich atrakcji. Po aktywności i w dobrym humorze, Bella lubi przekąsić małe co nieco. Zwykle, jeśli karmienia nie poprzedzimy czymś przyjemnym, Królewna bez entuzjazmu zajrzy do miseczek, obliźnie się i odejdzie.

Szukamy dla niej domku, który pokocha ją całym serduszkiem. Domku, który będzie mógł poświęcić jej maksimum czasu i uwagi, zadba o jej zdrowie i bezpieczeństwo. Bella nie ma nic przeciwko kocim przyjaciołom, oczywiście pod warunkiem, że oni nie są wrogo nastawieni.

Nasza Królewna jest zdrowa i zaszczepiona. Testy białaczkowe – ujemne, czip – jest, książeczka zdrowia – jest.

Jeśli chcielibyście adoptować Bellę, prosimy o wypełnienie ankiety https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub telefon po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może zechcecie adoptować koteczkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, wpłacać zadeklarowaną sumę na konto Fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

SONY DSC

SONY DSC

DSC04625

DSC04955

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC