Bazia

Data publikacji: 23.04.2021

Bazia robi czasem bardzo poważne miny, że niby ktoś ma się jej przestraszyć lub pomyśleć, że ona taka dama. A tymczasem… nic z tych rzeczy. Bazia pomiziana po główce zaczyna wić się bez opamiętania. Kręci ósemki, strzela baranki, mruczy i zagaja. Jest przytulaskiem pierwsza klasa.
Z innymi kotami żyje w przyjaźni, ich towarzystwo poprawia jej humor i łagodzi spojrzenie. Malutka nie ma większej części ogonka, ponieważ złamany był w kilku miejscach i musiał zostać amputowany.
Kicia urodziła się około 2019 roku. Jest wykastrowana, zaszczepiona i zdrowa. Testy na FIV/FeLV ma ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A w razie pytań – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kicia przebywa w Łodzi.
A może chcielibyście adoptować Bazię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!