Bajka

Data publikacji: 14.12.2020

Bajka urodziła się na wiosnę 2019. Jest ciekawska i energiczna. Lubi obserwować nas podczas codziennej krzątaniny. Regularnie zwiedza wszystkie kąty, dokładnie obwąchując nowe przedmioty pojawiające się w jej zasięgu. Gdy coś leci – ona leci za tym, gdy coś się turla – ona jako jedna z pierwszych zatrzymuje to coś łapką. Wędkowa maniaczka, mistrzyni salt i błyskawicznych nawrotów w pogoni za świszczącą przynętą…
Jeśli chodzi o czułości i głaskanie, Bajka pozwala na nie z rzadka, gdy jest głodna, a my mamy jedzenie lub gdy odpowiednio szybko machamy wędką… Nie wiemy, czy chodzi o pustość brzuszka, rozanielony nosek, czy zrelaksowane po wysiłku mięśnie, ale to jedyne momenty kiedy dostępujemy tego zaszczytu.
Inne koty jej nie przeszkadzają, a i ona nie narzuca się nikomu.
Koteczka jest wykastrowana, zaszczepiona i zdrowa, testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Bajki, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kicię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!