Bagietka

Bagietka

Data publikacji: 25.11.2021

Bagietka urodziła się we wrześniu 2021. Jest zabawową, spragnioną kontaktu z człowiekiem koteczką. Lubi, by ją miziać i miętolić. Podczas głaskania wije się we wszystkie strony, rozpływając ze szczęścia. A gdy człowiek nie mizia — sama gramoli się na kolana i przypomina o swoim istnieniu.
Zarówno Bagietka, jak i jej siostra – Ciabata, chodzą za Gosią w domu tymczasowym krok w krok, z ciekawością ją obserwując i szukając okazji do zaczepki.
Zaś gdy Gosi akurat nie ma w pobliżu, koteczki z powodzeniem zajmują się sobą nawzajem lub mordują zabawki, które nawiną im się pod łapkę.
Bagietka jest zdrowa i zaszczepiona. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, takiego z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej wydamy ją z siostrzyczką lub jako towarzyszkę do innego, skorego do zabaw kotka.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Bagietkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!