Agusta
Data publikacji: 16.07.2019

Jestem Agusta. Jestem jeszcze mała i trochę wystraszona, ale mama mówi mi ciągle, że jak będę dużo jadła to szybko odwagi nabiorę. A ja za bardzo nie chcę jeść. Nie czuję, że mi to potrzebne. Wolę gonić piłeczkę albo ganiać siostry dookoła mamy. Czuję, że jak się wspinam po Vespie albo Desmo do góry, to od tego rosnę. Że gdy siedzę jednej albo drugiej na głowie, to wyższa jestem i moje łaputy od tego się wydłużają. Pokazuję im do czego dążymy. Logiczne, nie?

Agusta jest mistrzynią niewinnego spojrzenia. Uwielbia zabawy, harce i swawole. Urodziła się pod koniec maja. Wolniutko szukamy dla niej domku. Może pójść w parze z siostrzyczką lub sama, do innego młodego kotka, który będzie się z nią kotłował.

Jeśli jesteście zainteresowani, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Aguścika wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!