Aslan w domku!

Aslan w domku!

W krótkim czasie po swoich braciszkach, także do Aslana uśmiechnął się los i właśnie pojechał do swojego wymarzonego domku. A oto jego historia:

Trzy kocie maluszki cudem uniknęły śmierci, tj. Aslan i jego rodzeństwo Loya i Dila. Chore, zapchlone i zarobaczone u schyłku jesieni miały małe szanse na przetrwanie. Całe szczęście, że na ich drodze pojawiła się Dobra Dusza, a maluszki szybko trafiły pod fachową opiekę weterynarza. Loya i Dila znalazły już domek, teraz pora na Aslana. Wypielęgnowany i wyleczony w domu tymczasowym z niecierpliwością wygląda swojego Dużego. Rudy piękniś szuka domku odpowiedzialnego, troskliwego i kochającego. Domku, który swoją miłością i odpowiednią opieką zrekompensuje mu całe zło, którego doświadczył w swoim krótkim życiu. Ma ok. 9 tygodni, podstawowe szczepienia, odrobaczenia oraz mikroczip.

Czyż nie skradł Wam serca ten rudy słodziak?❤

Warunkiem adopcji jest zabezpieczenie balkonu oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt: adoptuj@przytulkota.pl, lub pod numerem: Aga — 604 268 143,

A może chcielibyście wspomóc opiekę nad Aslanem i adoptować tego słodziaka wirtualnie?

To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) – to jedynie 1zł dziennie.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota;)
Dziękujemy w imieniu podopiecznych!❤

FB_IMG_1511811088694

FB_IMG_1511811094833

IMG_6335