Aprilla

Aprilla
Data publikacji: 16.07.2019

Ciocie mówią, że ze mnie jest ćwierćkotka. Że taka kruszynka jakiej jeszcze świat nie widział. Podtykają mi pod nosek co lepsze jedzonka, mamusia ciągle zagania do picia mleczka i ja piję i jem i wszystko robię jak należy i ciągle ćwierćkotka i ćwierćkotka. A ja nie jestem żadna ćwierćkotka! Jestem Aprilla! Kotka na schwał! Umiem pędzić, turlać piłeczkę, bawić się suchymi groszkami z miseczki i patrzeć zabójczym spojrzeniem na Agustę, gdy znowu próbuje mi wleźć na głowę. Ona myśli, że od tego urośnie…

Ja jestem mądrzejsza. Wiem, że rośnie się wtedy, gdy wspina się na stół i spogląda na świat z góry. Wtedy twój mózg programuje się do patrzenia z wysokości i zabiera do tworzenia w kocie wielkości. Oczywista oczywistość, a Aguście to jakiegoś oleju dajcie, żeby może trochę rozumu nabrała.

Aprilla urodziła się pod koniec maja. Ma trzy siostry i mamę Donnę. Szukamy dla niej domku, w którym zamieszka ze swoją siostrzyczką. Kicia może wprowadzić się też do innego młodego kotka, który wskoczy razem z nią na stół i spojrzy na świat z wysokości. Nie chcemy przecież, by Aprilla całe życie mieściła się w ludzkiej dłoni…

Jeśli jesteście zainteresowani, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Aprillę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!