Amber – pręguska o smukłym pyszczku

Amber – pręguska o smukłym pyszczku

Zostań opiekunem wirtualnym


Amber została znaleziona w jednej z podłódzkich miejscowości. Okazało się, że doznała wypadku, dlatego została przewieziona do kliniki weterynaryjnej. Przeszła tam zabieg osteosyntezy kości udowej i odprowadzenia zwichniętego stawu biodrowego. Z kliniki trafiła do naszej fundacji.
Kotka czuje się dobrze, choć na razie jeszcze trochę utyka na łapkę. Dopisuje jej apetyt. Jest bardzo miziasta i lgnie do człowieka. Domaga się głaskania i pieszczot. Kotka jest szczupłą i śliczną kocio-damą, a do tego ma bursztynowe refleksy, dlatego właśnie dostała imię Amber, czyli bursztyn po angielsku. Jest typową pręguską i ma niezwykle smukły pyszczek, idealny do pokochania od zaraz!
Kontakt w sprawie adopcji: Agnieszka 604 268 143 lub Magda 509 581 758 albo adoptuj@przytulkota.pl . Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
A może chcielibyście adoptować Amber wirtualnie?
To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) – to jedynie 1zł dziennie.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota;)
Dziękujemy w imieniu podopiecznych!

Amber1

Amber2

18

1

2

3

4

5

main