Alexa

Data publikacji: 14.10.2020

Alexa jest jeszcze troszkę nieśmiała, troszkę się jeszcze wstydzioszka, lecz jak tylko poczuje rączkę na pleckach, że ją ktoś mizia i sprawia przyjemność, to szybciutko zaczyna się wdzięczyć i rozpływać.
Alexa jest typem kotka – leniuszka. Dużo śpi, chętnie je, a gdy usłyszy odgłosy zabawy, wychyli czasem pół uszka, by sprawdzić o co ten raban i szybko wraca na swoje posłanko. Oczywiście, jak każdy młody kotek ona też lubi zabawy, jednak pozwala sobie na nie tylko wtedy, gdy w około jest cicho i spokojnie, gdy czuje się zupełnie bezpiecznie.
Malutka urodziła się w kwietniu 2020. Jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Inne kotki jej nie przeszkadzają, a nawet pomagają poczuć się pewniej.
Najchętniej wydamy ją z siostrzyczką – Holly lub jako towarzyszkę dla jakiegoś miłego koteczka.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Alexy, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kicię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!