Aleks

Data publikacji: 14.02.2020

Aleks ma około pół roku. Jak każdy młodzieniaszek chce zdobywać nowe światy i przeżywać wielkie przygody. Pogoń za wędką, wleczenie buta za sznurówkę, czy przeganianie kurzowych kotów spod leżanki – to tylko niektóre z jego codziennych aktywności. Aleks regularnie wspina się też po oparciu fotela i wyleguje na nim niczym pantera na gałęzi baobabu, a chwilkę później gania starsze koty próbując zarzucić im łapki na szyję… Pomyślicie może: co za kot-sportowiec-wyczynowiec! Najprawdziwszy twardziel i drapieżca! Lecz to tylko jedna strona aleksowej natury. Druga jest mrucząca i miziasta. Aleks, gdy tylko dojrzy człowieka chociaż trochę leżącego, szybciutko zaczyna krążyć w pobliżu, by ostatecznie wylądować tuż pod jego brodą: trochę na szyi, trochę na mostku. A mruczy wtedy jak opętany!
Aleks jest wykastrowany, zaszczepiony, testy FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kociak z dużym powodzeniem dogaduje się z innymi kotami i małym psem.
Jeśli jesteście zainteresowani Aleksem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Aleksa wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!