Akuma
Data publikacji: 12.02.2018

Akuma ma około czterech miesięcy. Jest bardzo zabawowa i ciekawska. Nie boi się starszych kotków, pomiędzy którymi przemyka, miziając je po nosach zadartym do góry ogonkiem.

Gdy jest zadowolona z siebie mruczy tak głośno, że w rezonans wpadają okienne szyby. Choć jest jeszcze malutka, to porusza się bardzo zwinnie i szybko. To chyba będzie typ wszędobylskiej chłopczycy… Wiecie… Takiej dziewczynki w krótkich włosach z pozdzieranym kolanami…

Jedyne czego Akuma nie lubi, to branie na kolana czy ręce, ale nas to wcale nie dziwi… Jeszcze dwa miesiące temu Mała była zupełnie dzikim kociakiem, który uciekał na widok człowieka.
Została złapana razem z resztą stadka pod wielkim szpitalem, gdzie nie zaznała wiele dobrego ze strony ludzi.

A teraz? Mruczące ciasteczko do schrupania 😉

Akuma jest zdrowa, zaszczepiona i zaczipowana. Czeka na domek. Trochę się niecierpliwi, bo lubi robić wszystko szybko…

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Akumy prosimy pisać pod adres adoptuj@przytulkota.pl lub dzwonić po godzinie 16 do kocich cioć: Monika: 660 725 010, Lidka: 798 404 876, Aga: 604 268 143, Magda: 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować małą Akumę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😀 ) – to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

akuma88

fbAkauma i szczesciaz

fbakuma6

fbakuma11

fbakuma14

fbakuma15