Akira

Data publikacji: 08.09.2020

Cześć, jestem Akira! Nie do końca wiem jak to się stało, ale pewnego dnia znalazłam się na ulicy. Pamiętam tylko, że padał wtedy deszcz, a ja strasznie się bałam. Nawoływałam długo i głośno, aby ktoś zauważył, że siedzę zziębnięta i głodna pod krzaczkiem. Całe szczęście, że usłyszały mnie dwie Panie, które zadzwoniły do Fundacji. W ten oto sposób znalazłam się w Mruczarni.
Życie w Fundacji jest miłe, mam tu fajne towarzystwo, dużo zabawek i pyszne jedzonko. Uwielbiam chować się w szeleszczących tunelach, ganiać za piórkiem, turlać piłeczki i spać wyciągnięta na kanapie. I chociaż to wszystko jest naprawdę fajne, to już trochę tęskni mi się za własnym domkiem.
Ciocia mówi, że jestem wrażliwą i nieśmiałą kicią, taką płochą ale z potencjałem. Może trochę racji ma… ja tylko nie lubię gwałtownych ruchów ani nagłych hałasów, ale niby kto je lubi? Chowam się wtedy w bezpiecznym kąciku i nikomu nie wadzę. Inne koty mi nie przeszkadzają, raczej schodzę im z drogi, bo tak naprawdę wolę towarzystwo cioć i wujków niż innych kotów. A najbardziej, najbaaaaardziej na świecie to lubię mizianki! Jeeeej, jakie to fajne! Wtulam się wtedy mocno w Miziacza i głośno mruczę, tak aby miał pewność, że robi to dobrze!
Akira to piękna, srebrna dama. Ma około pięciu miesięcy, została zaszczepiona, odrobaczona oraz zaczipowana. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16:00 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Akirę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄).
To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!