Akcja łapania wolnożyjącej kotki w Brzezinach

Akcja łapania wolnożyjącej kotki w Brzezinach

W sobotę (19 marca) rano przeprowadziliśmy w Brzezinach akcję łapania wolno żyjącej kotki.

________________________

Tydzień temu zwróciła się do nas Pani Ewa z Brzezin z prośbą o pomoc w złapaniu i wysterylizowaniu wolno żyjącej kotki. Miasto niestety nie stanęło na wysokości zadania i odesłało Panią Ewę nie udzielając żadnej pomocy. Kotka jakiś czas temu zaczęła pojawiać się na podwórku Pani Ewy. Była tak głodna, że rzucała się nawet na surową kukurydzę, wysypywaną do jedzenia ptakom. Istniała też obawa, że kotka może być ciężarna. Zdecydowaliśmy się pomóc. Kotkę udało się szybko złapać do klatki łapki, a następnie przewieźć do naszej zaprzyjaźnionej lecznicy. Kotka jest już po zabiegu sterylizacji. Sprawdzimy czy ta śliczna biało-dymna kotka nie jest kolejnym oswojonym zwierzakiem wyrzuconym na ulicę. W przypadku gdy kotka okaże się dzika po zabiegu i okresie tygodniowej rekonwalescencji w lecznicy wróci na miejsce swojego bytowania.
Cieszymy się, że są na świecie tacy ludzie jak Pani Ewa, która nie zostawiła kotki samej sobie, dokarmiała ją i szukała dla niej pomocy.
Pani Ewo dziękujemy bardzo za sfinansowanie zabiegu sterylizacji i darowiznę dla fundacji na zakup klatek łapek – tak bardzo potrzebnych w naszej pracy. Pani Ewa podarowała też naszym podopiecznym suchą karmę, a nam wolontariuszom słodycze. Bardzo, ale to bardzo dziękujemy 🙂

Nasze działania można wesprzeć przekazując darowiznę na konkretny cel np. na klatki łapki czy też wybranego podopiecznego. Każda złotówka jest dla nas na wagę złota i przekłada się na realną pomoc potrzebującym zwierzętom:
Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19 91-163 Łódź (adres jest adresem korespondencyjnym – nie jest to adres Mruczarni)
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
z dopiskiem: darowizna na klatki łapki

*środki niewykorzystane na cel wskazany, będą przeznaczone na cele statutowe.

Dziękujemy!

Zdjęcie0446