Agapiusz

Agapiusz

Data publikacji: 27.08.2021

Agapiuszek urodził wiosną, gdy wszędzie pachniało bzami. Może dlatego jego futerko również pachnie najcudniej na świecie – małym kotkiem i miękkim kocykiem. Oczywiście Agapiusz już nie chce by go całować i tulić przy reszcie chłopaków. Nie chce byśmy zanurzali nosy w jego wspaniałą, nabitą marzeniami główkę i zaciągali się próbując zapomnieć o bożym świecie…
On chce zdobywać nowe przestrzenie, skakać najwyżej i biegać najszybciej. On chce kotłować się z Gniewkiem albo Aną i czerpać z życia pełnymi łapkami. A nie tam… tulić się…
Jednak powiemy Wam w sekrecie, że gdy to dzielne kociątko zmęczy się już podbojem świata, zaspokoi swój wilczy apetyt, a otoczenie ucichnie… to mały przychodzi do wujka Seweryna, zagląda mu w oczy bardzo głęboko i prosi o głaski i czułości… Zaś wieczorem mocno przytula się do braciszka i siostrzyczek i wspólnie śnią sobie dobre i szczęśliwe życie.
Agapiuszek został już zaszczepiony i zaczipowany.
Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Z uwagi na młody wiek, w domku powinien być już inny koci towarzysz lub dobrze gdybyście adoptowali Agapiuszka z kimś z jego rodzeństwa.
Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Agapiuszka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!