Ada ma nowy dom :)

Ada ma nowy dom :)

Zostań opiekunem wirtualnym

Czy Ada zgubiła drogę do domu? A może została porzucona? Ada jest w pełni oswojoną kotką, która z początkiem lutego trafiła pod opiekę naszej fundacji. Urody jej nie można odmówić – biel, czerń, rudość. Mieszanka wybuchowa. W parze z urodą idzie charakter, jak na trikolorkę przystało. Nie przepada za innymi kotami. Uwielbia za to towarzystwo człowieka. Z całą swoją rozciągłością zajmuje kolana i ani myśli zejść. Jak na 8-miesięczną młodą damę jest raczej spokojna i zrównoważona. Co nie znaczy, że będzie gardzić piłeczką, myszką czy zabawą wędką. Ada musiała przez jakiś czas głodować, bo je za dwoje. Jeśli szukasz kociej przyjaciółki na dobre i na złe, nie wahaj się – Ada czeka.

Kotka jest odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana. Posiada chip i książeczkę zdrowia. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie adopcji – Monika 660 725 010.

— — — — — — — — — —

A może chcielibyście adoptować Adę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać, co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) – to jedynie 1zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? 🙂 Do dzieła!

DPP_0015

DPP_0011

DPP_0004

DPP_0023