Absynt

Data publikacji: 14.11.2020

Absynt urodził się w lipcu 2020. W kręgu jego zainteresowań mieszczą się zabawy wędką, piłeczką, pluszową myszką i zmiętą chusteczką znalezioną pod fotelem.
Ponieważ jest jeszcze maluszkiem, w jego główce jest milion pomysłów, co robić, żeby się za bardzo nie nudzić… Absynt towarzyszy nam przy codziennych porządkach, zabawach z innymi kotami, rozmowach przez telefon czy spożywaniu śniadania. Nie wiemy, czy on coś planuje, czy tylko próbuje zrozumieć, jak to jest możliwe, że łazimy na dwóch łapach, lecz obserwuje nas bacznie i wytrwale.
Do niedawna mały mieszkał w domku tymczasowym, gdzie stopniowo zamieniał się w miziaczka, nocnego przytulaczka, mruczka i kochasia pierwsza klasa. Niestety kilka dni temu razem z siostrą – Brandy, musieli przeprowadzić się do naszej kociarni. „Niestety”, bo w tym dużym zagęszczeniu kotów i rotacji karmiąco-sprzątających opiekunów, mały się wycofał i daje się pogłaskać, czy przytulić tylko osobom z najłagodniejszym głosem i najpowolniejszymi ruchami.
Absynt jest zdrowy i zaszczepiony, testy na FIV/FeLV ma ujemne.
Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej wydamy go z jakimś innym naszym przedszkolakiem, siostrzyczką Brandy lub do takiego domu, w którym mieszka już mruczek, który wpuści Absynta na swoją podusię i od czasu do czasu się z nim pokotłuje.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją młodego, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Absynta wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!