Abra

Data publikacji: 03.09.2020

Abra urodziła się w pierwszej połowie 2019. Królewna jako jedna z pierwszych wita nas codziennie rano. Leci kurcgalopkiem, z ogonkiem skierowanym do sufitu, ociera się o nasze nogi i wywija piękne ósemki. A gdy zdarza się tak, że kicia akurat drzemie na jakiejś półce, a my przechodzimy obok, to ona zawsze podniesie zaspaną główkę, spojrzy nam w oczy i łapkę wyciągnie, zapraszając do kontaktu. Oczywiście Abra miewa czasem gorszy dzień, gdy jest troszkę smutna i naburmuszona, lecz wystarczy wtedy chwila miziania, by zaczęła mruczeć i turlać się po posłanku i by wszystkie smuteczki odeszły w zapomnienie.
Z innymi kotami Abra żyje w zgodzie. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Koteczka jest wykastrowana, zaszczepiona, testy FIV/FeLV ma ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kicię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!