Danny

Data publikacji: 01.04.2020

Danny ma około dwóch lat. Jedni mówią o nim, że jest dostojny i zrównoważony, inni, że straszna z niego klucha. Danny lubi na ręce, na kolana i na ramię. W sumie, to jemu chyba dobrze we wszystkich pozycjach… Gdy jesteśmy przy nim, gdy go tulimy lub miziamy, on leniwie przymyka oczy i mruczy sobie pod noskiem.
Danny trochę boi się innych fundacyjnych kotów, lecz prawdopodobnie dlatego, że jeszcze ich za dobrze nie zna, bo jest u nas od niedawna. Mamy nadzieję, że się jakoś wpasuje w nasze zakocone klimaty.
Szukamy Dannemu domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Kocur jest zaszczepiony, wykastrowany, testy FIV/FeLV ma ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Dannego, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kocurka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!