Olaf w domu!

Olafowi udało się znaleźć kochający domek. A poniżej jego historia:

Hej, tu Olaf! U mnie w porządku, tylko trochę mi smutno, bo z trójki rodzeństwa zostałem sam. Elsa odeszła za Tęczowy Most, a Żaba radośnie bryka w swoim własnym domku. Może właśnie Ty zechcesz dać mi nowy dom?
Jestem bardzo przystojnym, młodym kawalerem. Od czubka nosa po koniec ogona jestem cały biały 😊 Znam wszystkie zasady dobrego wychowania – nie grymaszę przy jedzeniu, często czyszczę łapki i nie mam problemu z kuwetą. Tylko ciocia mówi, że gaduła ze mnie straszna 😉 Lubię się przytulać, gonić na wędką i polować na zabawki.
Szukam domu na zawsze. Domu, gdzie będzie pełna miseczka dobrego jedzonka, kochający Człowiek. Bardzo lubię inne koty, bo w to zawsze raźniej, jak nas więcej jest, prawda? Czasem zdarza mi się szaleć, więc zabezpieczenie okien będzie potrzebne.
Jeśli Olaf skradł Wasze serca i chcecie stworzyć dla niego kochający dom, piszcie na adres dzwońcie pod numer 508 460 223 (Justyna, adres mailowy justyna@przytukota.pl) albo piszcie na adres adoptuj@przytulkota.pl. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
A może chcielibyście adoptować Olafa wirtualnie?
To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30 zł, czyli tylko 1 zł dziennie.

20170721_134743

20170829_201220-1

20170830_164159