Zwierzakobus dla łódzkich bezdomniaków

Zwierzakobus dla łódzkich bezdomniaków

Data publikacji: 17.11.2021

🐾🐾 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zwierzakobusdlafpk 🐾🐾
 
Wiecie doskonale, że nasze koty wozimy do weterynarzy, na zabiegi, na rehabilitację, na konieczne kontrole. Gdy trzeba – pojedziemy na drugi koniec kraju. W poszukiwaniu ratunku dla sparaliżowanej i niewidomej Peri jechaliśmy prawie 300 km w jedną stronę.
 
Możecie nie wiedzieć, iż podróże odbywamy prywatnymi autami, a rachunki za paliwo regulujemy z własnej kieszeni. W ten sposób funkcjonujemy od początku, od roku 2015.
 
Ile więcej moglibyśmy zrobić dla potrzebujących kotów, mając własne auto… Ile łatwiej byłoby nam zapewniać naszym podopiecznym opiekę i leczenie! Jednakże w morzu faktur i rachunków, zawsze widzimy pilniejsze wydatki i ważniejsze potrzeby niż fundacyjny samochód.
 
Wczoraj ruszył konkurs organizowany przez Fundację RatujemyZwierzaki. Do wygrania jest pięć zwierzakobusów. Zwierzakobusy to nowe, odebrane prosto z salonu, samochody do ratowania i transportu zwierząt. Zwycięży 5 organizacji, których zbiórkę wesprze największa liczba unikalnych Darczyńców. Konkurs potrwa do 16 grudnia 2021 r.
 
Kochani, nie liczy się wysokość wpłat, a ich liczba! Ogromnie prosimy, wręcz błagamy: pomóżcie nam zawalczyć o fundacyjny samochód. Dla nich, dla naszych podopiecznych, dla łódzkich bezdomniaków. 🙏🙏🙏
 
🐾🐾 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zwierzakobusdlafpk 🐾🐾