Zurka

Zurka doczekała się domku dla siebie! Oto jej historia…

Zurka to typ słodkiej królewny 👸. Znienacka wskakuje na nasze kolana, poprzytula się, pomruczy, a po chwili zeskoczy, otrzepie i warknie pod nosem na odchodne… żeby po 2 sekundach rozpocząć od nowa swoje zaloty 😻. Jej warkoty i groźne minki nigdy nie kończą się żadnym rodzajem agresji. Może ona coś do siebie mówi pod noskiem?

Z innych ciekawostek, to ta niepozorna kruszynka ma zaskakująco duże zapotrzebowanie na jedzonko. Je i pije na przemian przez cały dzień 🍲. Systematycznie sprawdza wszystkie miski, obwąchuje i zagląda, czy tego już próbowała, albo co nowego się pojawiło. Podejrzewamy że w domu, bez 5 kotów za plecami i z ustaloną rutyną, jej apetyt się dostosuje do okoliczności.

Kicia uwielbia drzemać w ciepłych miejscach. Z chęcią wodzi spojrzeniem za piórkami na sznurku, jednak żeby skakać — to nie za bardzo… Poniżej jej godności chyba 😽.

Zurka urodziła się w 2015 roku. Akceptuje inne koty. Teraz jest zdrowa, zaszczepiona i wykastrowana. Brakuje jej większości zębów, jednak w niczym jej to nie przeszkadza. Testy na FIV/FeLV ma ujemne, przebywa w Łodzi.