Zumba

Data publikacji: 14.11.2022

Siemka! Jestem Zumba i lubię rozrabiać 🤸
. Oczywiście ciocia na mnie narzeka i mówi, że wchodzę Zeusowi na głowę, ale co ja poradzę, że ten mój braciszek taaaaki jest powolny, jak ślimak 🐢? I po co daje sobie wchodzić? Hę?

A poza tym to ja wiem, że ciocia tak w głębi serduszka 💖, to lubi te moje wygłupy i widzę, jak się pod nosem uśmiecha, kiedy turlam się po dywanie albo spadam z fotela… I wcale jej się nie dziwię. Bo ja jestem urodzoną gwiazdą ⭐, stworzoną do kochania. Co nie?

To jak? Kto mnie zabierze do siebie, by całować moje paputy i ucholki?
Polecam się z czystym serduszkiem!

Zumba jest zdrowa i zaszczepiona. Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem, najchętniej wydamy ją z braciszkiem lub do innego towarzyskiego koteczka. Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie na jeden z tych numerów: 798 922 412, 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Zumbę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł). To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła!