Zila
Wirtualni opiekunowie Zili:

Pani Karina B.
Pan Paweł J.
Pani Marianna N.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Zila jest słodka i mięciutka, jak taki mruczący, kosmaty pączuszek. Codziennie rano jako pierwsza wybiega ze swojej budki, żeby nas powitać. I nie szkodzi, że jeszcze by pospała, że w budce było cieplutko i błogo, że pewnie śniło się jakieś super polowanie…

Zila zjawia się przy naszych nogach, zadziera łepek i spojrzeniem prosi o głaski. I wystarczy, że poczuje muśnięcie dłoni na pleckach, żeby zrobić przewrotkę na boczek i wystawić brzuchol do miętolenia…

Poza tuleniem Zila lubi dobrze podjeść i długo pospać. Huczne zabawy raczej jej nie interesują, a w stosunku do innych kotów jest neutralna.

Koteczka jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Urodziła się pod koniec 2012, przebywa w Łodzi. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Zilę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jej imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!