Zeus

Data publikacji: 16.11.2022

Zeusik, w odróżnieniu od swojej siostry – Zumby, jest powolniaczkiem i fajtłapką 🐧. Jest też zauważalnie od niej mniejszy i słabszy. Oczywiście w czasie zabaw szaleje, biega i się kotłuje ile sił, jednak… zawsze na metę przybiega jako drugi 🥈.

Ale nie ma tego złego! Bo Zeusik nadrabia urokiem osobistym i cudownym charakterem 🥰. Ciekawski, ale nienachalny, spokojny, przytulaśny i wrażliwy. Normalnie — mruczące cudo 💘.

Bardzo byśmy chcieli znaleźć dla niego domek, w którym mały nie będzie jedynakiem. Najchętniej wydamy go razem z siostrzyczką lub jako towarzystwo do innego kota 😺.

Zeus jest zdrowy i zaszczepiony. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie na jeden z tych numerów: 798 922 412, 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Zeusa wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł). To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła!