Żabek

Data publikacji: 17.11.2019

Żabek ma około 4 miesięcy. Jest rozbrykanym młodzieńcem, który nosi w sobie pokłady niespożytej energii. Bawi się z ludźmi, z kotami, z napotkanymi nakrętkami, a czasem zwyczajnie wywija piruety bez konkretnej przyczyny. Żabek jest kotem z prawdziwą kocią naturą. Kiedy kogoś nie polubi, nie będzie uprzejmie znosił tulasków i buziaczków. Warknie pod noskiem i czmychnie czym prędzej, byle dalej… Lecz jeśli kogoś polubi… To och! i ach! Bawmy się, bawmy!!! Miziaj mnie, miziaj! Miziaj i bawmy i bawmy i bawmy!!
Żabek troszkę widzi, lecz jego jedyne oczko jest chore i najprawdopodobniej straci je w bliższej lub dalszej przyszłości. Wtedy kotek będzie niewidomy. Obecnie Żabek zdaje się nie dostrzegać swej niepełnosprawności. Szaleje jak na młodzieńca przystało. Uwielbia, koty, psy i ludzi i w ogóle wszystko uwielbia – byle się działo 😀
Szukamy dla niego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najlepiej z innym młodym kotem o podobnych zainteresowaniach… Żabek jest zaszczepiony, ma czip i książeczkę zdrowia.
Jeśli jesteście zainteresowani kawalerem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 albo Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Żabka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!