Wstążka

Wstążka

Data publikacji: 28.09.2020

Maleńka Wstążeczka doskonale wie, że wszędzie dobrze, ale z mamą – najlepiej. Wstążka nie jest tak ciekawska i energiczna, jak jej rodzeństwo. Dziewczyna łapki stawia zazwyczaj ostrożnie i woli obserwować wydarzenia z bezpiecznej odległości…

Wstążeczka to delikatne i wrażliwe stworzonko. Gdy czuje się zagubiona, błyskawicznie znajduje mamę i wtula się w nią ile sił w nastroszonym ciałku.

Jednak, gdy tylko zbliża się pora karmienia, Wstążka zapomina o lękach i razem z resztą rodzeństwa, dzielnie wspina się po osobie karmiącej, by jak najszybciej otrzymać swoją porcję jedzenia. Malutka bardzo chętnie psoci z pozostałymi kociątkami, łapie pluszowe myszki, fruwające rzemyczki i piórka lub wypoczywa wtulona w inne futerko z tej wesołej ferajny.
Zdarza się jej też zasnąć u nas na rączkach, szczególnie wtedy, gdy w brzuszku jest pełno, a nóżki – wyhasane.
Wstążka urodziła się na początku sierpnia. Do fundacji trafiła ze swoją kocią rodziną: mamą oraz rozbrykanym rodzeństwem. Dziewczynka powoli rozgląda się za domkiem, takim z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, koniecznie wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna lub zadzwońcie po godzinie 16:00 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować kociątko wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄).
To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!