Wrzosek

Wrzosek

Data publikacji: 13.11.2019

Ja jestem Sierlokiem, a nie źadnym Wzioskiem! Tropię myśki, piórka i piłećki! Wiem, gdzie moi bracia mają ogonki i gdzie źnajduje się kaźdy ź nich. Ź źamkniętymi oćkami umiem wśkaziać gdzie śtoi kuwetka, a gdzie nasie pośłanka i okienko. Wiem teś kiedy ciocia niesie jedzionko, a kiedy psichodzi na mizianki i psitulanki. Prawda źe jeśtem utalentownym tropicielem? A nie mam jeście pół roku!
Wrzosek ma około 5 miesięcy. Jest tulaśny i zabawowy. Z innym kotami nie ma najmniejszych kłopotów, wręcz przeciwnie – potrzebuje ich, by móc się kotłować, a potem do kogo przytulać podczas snu. Szukamy dla Wrzoska domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Do adopcji w parze z kimś z rodzeństwa lub do domku w którym mieszka już jakiś inny kotek, który nauczy Wrzoska jak żyć…
Wrzosek jest zdrowy, zaszczepiony, ma czip oraz książeczkę zdrowia.
Jeśli jesteście zainteresowani małym Sierlokiem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Wrzoska wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!