Władzia

Władzia

Data publikacji: 21.07.2021

„Cześć, jestem Władzia. Ciocia mówi, że urodziłam się na początku maja i jestem prześliczną, szylkretową księżniczką. Większość dnia spędzam u cioci na kolankach lub na jej ramieniu. (próbuję też wchodzić na jej głowę, ale ona nadal jeszcze się broni…) Poza odpoczynkiem na cioci, uwielbiam zabawę: wszystko co fruwa, szeleści i piszczy. Kocham fikołki, wspinaczkę i niuchanie podłogi.
I chociaż tu gdzie jestem jest całkiem fajnie, to ciocia powtarza, że muszę znaleźć sobie domek, aby ona mogła pomagać kolejnym, kocim istotkom. Że ona, mój obecny domek i nawet imię moje, są tymczasowe. Że prawdziwe życie dopiero przede mną. Prawdziwa miłość, mama i kocio – ludzkie przyjaźnie… Nieźle, nie?”

Władzia jest bardzo energicznym, kocim dzieckiem. Uwielbia towarzystwo innych kotów. Przyzwyczajona jest do obecności małych psów.
Władzia została odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona oraz zaczipowana.

Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Z uwagi na młody wiek, w domku powinien być już inny koci towarzysz. Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Władzię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!