Wiola

Data publikacji: 11.08.2020

Wiola jest kochaną, spokojną kicią. Większość dnia przesypia gdzieś w kąciku, zwinięta w kuleczkę lub rozciągnięta jak długa i szeroka. Do szczęścia wystarcza jej zaciszne miejsce, jedzonko i trochę czułości od człowieka. Bo mimo, że spać bardzo lubi, to gdy tylko nadarza się okazja na mizianki, Wiola bardzo szybko otrząsa się ze snu i mięciutko wije u naszych stóp. A mruczy przy tym wyjątkowo pięknie i melodyjnie. Och jak ta Wiola mruczy…
Kicia urodziła się około 2011 roku. Gdy do nas trafiła, USG wykazało zmiany w macicy, które miały charakter nowotworowy. Podczas operacji chore narządy zostały usunięte, lecz istnieje ryzyko, że nowotwór za jakiś czas ujawni się w innym miejscu. Jednak kiedy to nastąpi i czy w ogóle nastąpi – nie wiadomo.
Teraz koteczka czuje się dobrze. Pięknie wcina wszystko z miseczki i całkiem nieźle odnajduje w zupełnie nowych dla niej warunkach. Kicia nie reaguje na inne koty, one są jej chyba zupełnie obojętne.
Wiola jest wykastrowana i zaszczepiona, testy FIV/FeLV ma ujemne.
Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Wiolę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!