Wilma

Data publikacji: 12.05.2022

Wilma szuka kontaktu z człowiekiem, przybiega na mizianki i prosi o tulenie. Ale czasem gdy coś jej się nie spodoba albo gdy ktoś urazi jej delikatne uszko Wilma się broni pacając łapką lub kłapiąc paszczą.

Koteczka miała zaawansowanego świerzbowca, z którym chodziła prawdopodobnie od wielu miesięcy. Pasożyt spowodował nieodwracalne i postępujące zmiany w słodkich uszkach Wilmy (naczyniaki), przez które malutkiej w przyszłości grozi usunięcie kanałów słuchowych i zupełna głuchota ☹.

Urodziła się około 2020. Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi oknami Kotka jest wykastrowana i zaszczepiona, testy na FIV/FeLV ma ujemne i przebywa w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Wilmę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!