Wiktoria też ma dom ;)

Wiktoria też ma dom ;)
Wirtualny opiekun: Pani Katarzyna. Dziękujemy!
Zostań opiekunem wirtualnym

Jestem Wiktoria. Można rzecz, że trafiłam do fundacji  przez zrządzenie losu. Błąkałam się po łąkach i polach podłódzkiej wsi. Aż coś poprowadziło mnie do świeżo zbudowanego domu, w którym pracował człowiek. Była tam też i Ona – w ten jedyny dzień, o tej wlaśnie porze. I zobaczyła mnie- płaczącą kupkę nieszczęścia. I zabrala.

Od tego czasu minęło już kilka tygodni. Teraz jestem śliczną, 2,5 miesięczną panienką, która uwielbia człowieka i inne koty. Zabawa to chleb powszedni. Jestem odważna i pewna siebie, a jakże! Tylko chudzina ze mnie, ale jak to ciocia powiedziała, taka już moja uroda. Mam duże uszy, więc nie umknie mojej uwadze kiedy papu wpada do miski, kiedy duży wstaje do pracy czy kiedy mucha chce go zaatakować.  Jestem odrobaczona, zaszczepiona. O! I czip mam. Nic, tylko brać mnie i kochać. Kochać mocno, abym zaponiała, że człowiek zrobił mi krzywdę. Marzy mi się też, aby w moim domu był koci kolega. Wulkan energii ze mnie, mimo, iż tego nie widać. Pamietaj! Cicha woda, brzegi rwie 🙂

Kotka przebywa w domu tymczasowym. W sytuacji zakochania, proszę o kontakt mailowy michalak.katarzyna7@gmail.com Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, posiadanie zabezpieczonych okien oraz posiadanie morza miłości do oddania.

Wiktoria (5)

Wiktoria (4)

Wiktoria (2)

Wiktoria (1)

IMAG0113

IMAG0114

IMAG0097

IMAG0107