Werbenka

Werbenka

Data publikacji: 04.12.2019

Werbenka, chociaż nie daje po sobie poznać, uwielbia się tulić i wyciągać brodę do mizianek. Wzięta na ręce mruczy jak opętana, oczy mruży, wąsy rozluźnia… Gdy wokół jest spokojnie, a Werbenka rozpozna człowieka, to podejdzie, o nogę się otrze, głowę zadrze i w oczy spojrzy… Spłoszyć ją może nagły hałas, ale i tak po chwili zza fotela wysuwa się rudo-bura główka i wielkie, zaciekawione oczy.
Oprócz tulenia i miziania Werbena lubi jeszcze zabawy ze swoją siostrą Asterką. Ganianie, wspinanie, zapasy i warkoty – czyli to, co młode koty lubią najbardziej. Obie panienki przyszły na świat wiosną 2019. Są zaszczepione, wykastrowane, testy FIV/FeLV mają ujemne. Szukamy im domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani Werbeną, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Werbenkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!